Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Yeni Etlik Cd. No:103 Osmanlı İş Merkezi adresinde bulunan Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (312) 325-3636 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

01 Mart 2004 tarih ve 1351 sayılı bakanlık oluru ile bundan öncekilerde TC 75. yıl Ağız ve Diş Sağlığına Merkezine bağlı poliklinik olarak çalışan merkezimiz, TC Keçiören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine dönüştürülmüştür. 30 ünit 65 diş hekimi ve diğer personelle hizmet veremeye başlamıştır. 1200 metrekare alana kurulan Merkezimiz, olması gereken standart kadro tahsisi yapıldıktan sonra mevcut alan yeterli gelmemiş klinik sayılarının artırılması ve tayin olan personelin güçlü çalışabilmesi için alan ihtiyacı doğmuştur. Keçiören belediyesinden aynı iş Merkezinin bodrumunda bulunan 800 metrekare alan tahsis edilmiştir. 2006 senesinde 48 ünit 93 diş hekimi ve diğer personel ile hizmet vermiştir.

2007 tarihinden ibu yana de gece nöbeti sistemi uygulanarak 24 saat hizmet verilmeye başlanmıştır. Sağlık Bakanlığımızın emri ile yürülüğe giren entegre sisteminin çalışmaları kasım 2007 de başlamış ve 01/02/2008 tarihi itibari ile merkezimiz entegre sistemine geçilmiştir. Önümüzdeki zamanlarda de hizmet kalitemizin çağdaş insan sağlığı hizmetleri düzeysinde olması için çalışıyoruz.

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (312) 325-3636

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Yeni Etlik Cd. No:103 Osmanlı İş Merkezi

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://ankaraosmanliadsm.saglik.gov.tr/

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir