Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ilimizin Kırıkhan ilçesinde bulunan Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet mah. Çelenk Sok. No:19 adresinde bulunan Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (326) 344-6364 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Kurumumuz Kırıkhan Ağız ve Diş sağlığı Merkezi, TC. Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün 06-10-2008 tarih ve 37426 sayılı olur yazısıyla kurulmasına karar verilmiştir. Aynı yıl içinde Hizmet Binasının yapım işleri için çalışmalar başlatılmış ve 2009 yılı Temmuz ayında 6 Diş Hekimi ile hasta kabulüne başlamıştır.

Merkezimizin hedefi, kalite standartlarını uygulayarak çalışmaya devam eden, hasta ve çalışan güvenliğini, tatminiyetini, eğitimli ve anlayışlı personel ile modern yönetim anlayışını benimseyerek hizmet üreten sağlık kurumu olmayı devam ettirmeyi görev bilmektedir. Hedefimiz bu anlayışı ve hizmeti kesintisiz olarak sunmaya devam etmektir.

Tüm personelimizin özverili çalışmalarıyla kaliteyi hizmete yansıtmaktadır. Kurumumuzda Muayene, Diş çekimi, Dolgu(Işınlı-Amalgam), Kanal Tedavisi, Total ve Parsiyel Protez, Kron ve Köprü Protez, Diş Taşı Temizliği ve Koruyucu Diş Hekimliği uygulamaları özenle yapılmaktadır.

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ili Kırıkhan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (326) 344-6364

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Cumhuriyet mah. Çelenk Sok. No:19

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://kirikhanadsm.saglik.gov.tr/

Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir