Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mardin ilimizin Kızıltepe ilçesinde bulunan Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Tepebaşı Mah. Hastane Caddesi No:12 adresinde bulunan Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (482) 313-2003 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Kızıltepe halkına uzun seneler devlet hastanesi olarak hizmet sağlayan bina yeniden düzenlenerek diş tedavi ve protez merkezi olarak hizmete açıldı. Merkez, diş sağlığı ve protez alanında çağın son teknolojik malzemeleriyle donatılmış 30 ayrı üniteden oluşuyor.

Merkezimiz 3395 M 2 Olarak kapalı alan üzerinde kurulmuş olup 4 katlı bir bina olarak hizmet vermektedir. Merkezimiz Başhekimlik ve bağlı birimler bulunmaktadır. Bina 2011 Tadilatı tadilatı yapılmış şu anda mevcut haliyle hizmet vermektedir.

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mardin ili Kızıltepe ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (482) 313-2003

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Tepebaşı Mah. Hastane Caddesi No:12

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://kiziltepeadsm.saglik.gov.tr/

Kızıltepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir