Konya Şehir Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Konya Şehir Hastanesi, Konya ilimizin Karatay ilçesinde bulunan Konya Şehir Hastanesi ile ilgili detaylar. Akabe Mah. Kanal Cad. No:260/A Karatay adresinde bulunan Konya Şehir Hastanesi kurumuna 0 (332) 310-5000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Konya Şehir Hastanesi Hakkında

Sağlık Bakanlığı aracılığıyla kamu-özel sektör iş birliğiyle inşaatı başlatılan ve yapımı sona eren Konya Şehir Hastanesi 2020 senesinde hizmete açılmıştır. Bir YDA Group iştiraki olan ATM Sağlık Konya Yatırım ve İşletme A.Ş. aracılığıyla yapılan Konya Şehir Hastanesi Konya ve çevresine hizmet verecek bir sağlık üssü olarak planlanmış olup 420 bin m2 kapalı alana sahiptir. 278 poliklinik, 609 hasta yatağı, 130 yoğun bakım, 10 KVC yoğun bakım, 48 yeni doğan yoğun bakım, 14 adet tek kişilik doğumhane, 12 perinatal servis, 19 tutuklu servisi, 3 İyot tedavi birimi, 17 yanık merkezi olmak üzere 416 yatak kadın doğum ve çocuk 433 yatak genel hastane olarak hizmet vermektedir.

Konya Şehir Hastanesi Bölümleri

Hastanede yataklı servisler dışında 32 genel, 12 gün, 2 sezeryan, 2 tüp bebek ve 1 yanık olmak üzere toplam 49 ameliyathane, endoskopi birimi, nükleer tıp birimi, meme müthişiyet merkezi, fizyoterapi birimi, hemodiyaliz ünitesi, sağlık kurulu ve kapsamlı bir radyoloji birimi mevcut. Konya Şehir Hastanesi, 187 yataklı Onkoloji Hastanesi ve 201 yataklı KVC hastanesi ile birlikte toplam 1250 yatak sayısına sahiptir.

2800 araçlık otoparkı, beş yıldızlı otel konforunda dizayn edilmiş, modern mimarisi ve akıllı bina donanımlarıyla dikkat çeken Konya Şehir Hastanesi’nde her hasta ve hasta yakını hastaneye adım attığı andan ibu yana eğitimli ve güler yüzlü Hasta Yönlendirme ve Refakat Hizmetleri personeli aracılığıyla karşılanmaktadır.

Konya Şehir Hastanesi Doktorları

Konya Şehir Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Konya Şehir Hastanesi Telefon Numarası

Konya Şehir Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 310-5000

Konya Şehir Hastanesi Adresi

Konya Şehir Hastanesi Adresi:  Akabe Mah. Kanal Cad. No:260/A Karatay

Konya Şehir Hastanesi Web Sitesi

Konya Şehir Hastanesi Web Sitesi: https://konyasehir.saglik.gov.tr/

Konya Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir