Kozluk Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kozluk Devlet Hastanesi, Batman ilimizin Kozluk ilçesinde bulunan Kozluk Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Tepecik Mh. Ova Cd. No:147 adresinde bulunan Kozluk Devlet Hastanesi kurumuna 0 (488) 411-2266 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kozluk Devlet Hastanesi Hakkında

Kozluk Devlet Hastanesi olarak; profesyonel ve uzman kadrosunda bulunann aldığı güçle modern tıbbın olanaklarını tercih ederek olabilecek olan en iyi sağlık hizmetini halkımıza sunma gayreti içindeyiz.

İlçemiz Devlet Hastanesi 1989 senesinde 30 yatak kapasiteyle faaliyete geçmiştir. Yeni Hastane Binamız 75 Yataklı olarak, TOKİ Başkanlığı aracılığıyla 05/08/2011 tarihinde geçici kabulü yapılmış, İl Sağlık Müdürlüğümüzün talimatları ile taşınma işlemlerine başlanmış ve 14/12/2011 tarihi itibariyle, Sağlık hizmetleri Tepecik Mah. Ova Cad. No: 147 Kozluk 72400 adresindeki yeni hastane binamızda verilmeye başlanmıştır. 75 yataklı olarak planlanarak yapılan hastanemiz Sağlık Bakanlığı aracılığıyla 72 yataklı olarak tescillenmiştir.

Sağlığınızı korumak, sürdürmek, geliştirmek veya yeniden kazanmak maksadıyla başvurduğunuz kurumumuzda 13 poliklinikte 11 uzmanlık dalında ayaktan tedavi hizmeti yürütülürken, 24 saat Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri verilmektedir. Hastanemizde poliklinik hizmeti verdiğimiz tüm branşlarda yataklı tedavi hizmetleri de doktorunuzun uygun görmesi durumunda verilmektedir. Bu hizmetlerin devamını ve teknik desteğini sağlık, teknik ve idari hizmetler sınıflarına mensup ortalama 160 çalışan personelle sağlanmaktadır

Kozluk Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Kozluk Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kozluk Devlet Hastanesi, Batman ili Kozluk ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kozluk Devlet Hastanesi Doktorları

Kozluk Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kozluk Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kozluk Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (488) 411-2266

Kozluk Devlet Hastanesi Adresi

Kozluk Devlet Hastanesi Adresi:  Tepecik Mh. Ova Cd. No:147

Kozluk Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://kozlukdh.saglik.gov.tr/

Kozluk Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kozluk Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir