Kumru Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kumru Devlet Hastanesi, Ordu ilimizin Kumru ilçesinde bulunan Kumru Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Demircili mah. Sağlık cad. adresinde bulunan Kumru Devlet Hastanesi kurumuna 0 (452) 641-4600 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kumru Devlet Hastanesi Hakkında

Temmuz 2015’de inşaatına başlanılan Kumru Devlet Hastanesi tamamlanarak 26 Aralık 2016’dan ibu yana yeni hizmet binasında vatandaşlara hizmet vermeye başladı. 50 yatak kapasitesine ve akıllı binaya sahip olan Yeni Kumru Devlet Hastanesi 400 günde tamamlandı ve ortalama 13 milyon liraya mal oldu. Yaklaşık 3 bin metrekare oturum alanına sahip olan hastane binasında acil sağlık hizmetleri de iki poliklinikte ilçe halkına hizmet vermektedir.

Sağlıkta ülkeler arası kalite göstergeleri ışığında, ileri teknolojileri tercih ederek, hasta ve çalışan tatminiyetini arttırmayı amacı olan örnek hastane olmak kurumsal vizyonumuzdur.

Kumru Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kumru Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kumru Devlet Hastanesi, Ordu ili Kumru ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kumru Devlet Hastanesi Doktorları

Kumru Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kumru Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kumru Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (452) 641-4600

Kumru Devlet Hastanesi Adresi

Kumru Devlet Hastanesi Adresi:  Demircili mah. Sağlık cad.

Kumru Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kumru Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://kumrudh.saglik.gov.tr/

Kumru Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir