Lapseki Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Lapseki Devlet Hastanesi, Çanakkale ilimizin Lapseki ilçesinde bulunan Lapseki Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. Çanakkale Cd. adresinde bulunan Lapseki Devlet Hastanesi kurumuna 0 (286) 512-1129 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lapseki Devlet Hastanesi Hakkında

İlçemiz Devlet Hastanesinde 25 kadro yatağı bulunmaktadır. 1957 senesinde yapılan Hastane binası 2095 m2, toplan arsa alanı içinde 400 m2, oturum alanı toplan 1400 m2 kapalı alana sahip olup, eski hükümet konağında hizmet vermektedir.

Halen Hastanemiz bünyesinde 3 Aile Hekimi Uzmanı, 1 Genel Cerrahi Uzmanı, 1 İç Hastalıkları Uzmanı, 5 Pratisyen Hekim, 3 Diş Hekimi, Müdür, Müdür Yardımcısı, 1 Başhemşire, 22 Hemşire, 19 Ebe, 5 Sağlık Memuru, 4 Laboratuar Teknisyeni, 6 Acil Tıp Teknisyeni, 1 Anestezi Teknisyeni, 1 Memur, 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Teknisyeni Yardımcısı, 1 Bekçi, 2 Şoför ve 7 Hizmetli olmak üzere 81 personel bulunmaktadır. Hastanemizde 2 ambulans bulunmaktadır.

Lapseki Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Lapseki Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Lapseki Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Lapseki ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Lapseki Devlet Hastanesi Doktorları

Lapseki Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Lapseki Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Lapseki Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (286) 512-1129

Lapseki Devlet Hastanesi Adresi

Lapseki Devlet Hastanesi Adresi:  Cumhuriyet Mah. Çanakkale Cd.

Lapseki Devlet Hastanesi Web Sitesi

Lapseki Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://lapsekidh.saglik.gov.tr/

Lapseki Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Lapseki Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort