Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi ile ilgili detaylar. Zuhuratbaba Mah. Tevfik Sağlam Cad. No:26/4 adresinde bulunan Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi kurumuna 0 (212) 570-1026 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1981 senesinden beri Lepra (Cüzzam) hastalarının teşhis, tedavi ve takipleri için Sağlık Bakanlığı İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Cüzzamla Savaş Derneği ile yapılan üçlü protokol anlaşmasıyla tüm Lepra hastalarına hizmet vermektedir. Hastalarımız hekim aracılığıyla yapılan ilk muayenelerinde poblemleri saptandıktan sonra Lepra hastalığıyla ilgili durumlarının irdelenmesi, gelişmelerinin izlenmesi için hastanenin Fizik Tedavi Rehabilitasyon, Göz, Sosyal Hizmetler ve aktivasyon durumlarının incelenmesi için de Basil Laboratuarına giderler. Hastaların eğer lepra dışında poblemleri varsa hastanemiz içindeki Dahiliye, Diş, Cildiye gibi uzmanlık polikliniklerine başvurabilirler.

Bu değerlendirmeler neticesinde yatırılarak verilmesi gereken bir hizmet söz konusu ise hastalar yatırılır ve gereken hizmetleri 35 yataklı Lepra Servisinde elemanların yardım ve destekleriyle verilir. Bu hizmet sağlığın her türlü sorununa yönelik olabilir. Herhangi bir biçimde Lepra yönünden aktif olan hastalara Lepra nasıl tedavi edileceği uygulanırken, sakatlıkları sebebiyle ekstremitelerinde yaraları olan hastaların yara bakım ve nasıl tedavi edileceği uygulanır. Gerekirse cerrahi işlemler yapılır. Bunun yanı sıra koyucu ayakkabıdan proteze kadar her türlü yaşamı kolaylaştıran ve poblemleri ortaya çıkmadan engellemeye yönelik önlemler de alınır.

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi Bölümleri

  • Deri ve Zührevi Hastalıklar
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi Doktorları

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi Telefon Numarası

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi Telefon Numarası0 (212) 570-1026

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi Adresi

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi Adresi:  Zuhuratbaba Mah. Tevfik Sağlam Cad. No:26/4

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi Web Sitesi

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi Web Sitesi: https://istanbullepra.saglik.gov.tr/

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir