Lidyacan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Lidyacan Diyaliz Merkezi, Manisa ilimizin Salihli ilçesinde bulunan Lidyacan Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Atatürk Mahallesi 537. Sokak No:18 adresinde bulunan Lidyacan Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (236) 713-0060 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lidyacan Diyaliz Merkezi Hakkında

2004 senesinde ÇESAV Diyaliz Merkezi olarak kurulan klinik, 2006 senesinde CAN Diyaliz Hizmetleri Grubuna katılmıştır. Adı Lidyacan Diyaliz Merkezi olarak değiştirilmiştir. Manisa’nın doğusuna hizmet vermekte olan kliniğimiz 35+1 cihaz kapasitesiyle Ege bölgesinde ileri gelen merkezlerden biri olma özelliğini taşır.

Lidyacan Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Lidyacan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Lidyacan Diyaliz Merkezi, Manisa ili Salihli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Lidyacan Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Lidyacan Diyaliz Merkezi Doktorları

Lidyacan Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Lidyacan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Lidyacan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (236) 713-0060

Lidyacan Diyaliz Merkezi Adresi

Lidyacan Diyaliz Merkezi Adresi:  Atatürk Mahallesi 537. Sokak No:18

Lidyacan Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Lidyacan Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.candiyaliz.net

Lidyacan Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Lidyacan Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir