Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Trabzon ilimizin Maçka ilçesinde bulunan Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili detaylar. Merkez mah. İsmet Zeki Eyüboğlu Cad. No:1 adresinde bulunan Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi kurumuna 0 (462) 512-1187 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

Ankara’nın doğusunda ilk ve tek fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi olma özelliği taşıyan Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Maçka’da 110 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

10000 m2 kapalı alan, 2500 m2 otopark ve yardımcı işletmeler alanı olmak üzere 4000 m2’si bahçe içinde toplam 12500 m2 kapalı alana sahiptir. Şu an 51 yatağı devreye alınmış olan hastanemiz, 110 yatak kapasitelidir. İçindeki iyileştirme ve tedavi üniteleriyle tam teşekküllü fizik tedavi ve iyileştirme hastanesidir.

Hastanemizde çok geniş ve son gelişmelere uygun üç adet iyileştirme odası, bir elektro terapi ünitesi, Lokomat cihazı bulunmaktadır. Ayrıca yakın zamanda açılması hedeflenen iki adet çok amaçlı jimnazyum salonu mevcuttur.

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kardiyoloji

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Trabzon ili Maçka ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi telefon numarası:  0 (462) 512-1187

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Adresi

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi adresi: Konak, Erzurum Caddesi, 61750 Maçka/Trabzon

Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Nasıl Gidilir? Maçka Ömer Burhanoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort