Mahmudiye İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Mahmudiye İlçe Hastanesi, Eskişehir ilimizin Mahmudiye ilçesinde bulunan Mahmudiye İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Işıklar Mah. Hastane Cad. No:73A adresinde bulunan Mahmudiye İlçe Hastanesi kurumuna 0 (222) 611-3025 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mahmudiye İlçe Hastanesi Hakkında

Mahmudiye İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Mahmudiye İlçe Hastanesi, Eskişehir ili Mahmudiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Mahmudiye İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Mahmudiye İlçe Hastanesi Doktorları

Mahmudiye İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Mahmudiye İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Mahmudiye İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (222) 611-3025

Mahmudiye İlçe Hastanesi Adresi

Mahmudiye İlçe Hastanesi Adresi:  Işıklar Mah. Hastane Cad. No:73A

Mahmudiye İlçe Hastanesi Web Sitesi

Mahmudiye İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://eskisehirism.saglik.gov.tr/TR-49654/mahmudiye-toplum-sagligi-merkezi-ilce-entegre-hastanesi.html

Mahmudiye İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Mahmudiye İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir