Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ilimizin Mamak ilçesinde bulunan Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Çağlayan Mh. 286/1 Sk. No:8 Kat:2-3 adresinde bulunan Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (312) 370-2511 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz Sağlık Bakanlığı’nın 05-06-2008 tarih ve 21140 sayılı yazısı oluru ile “Sağlık Bakanlığı Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabipliği” adı altında açılış onayı alınmıştır. Bu tarihten ibu yana yapılan çalışmalarla Ocak 2009 tarihinde hem kurumsal hem de hizmet alanında en iyiyi en güzel biçimde sunmak maksadıyla kuruluş aşamasını tamamlayarak hasta kabul etmeye başlamıştır.

Merkezimizde koruyucu ve tedavici edici diş hekimliği alanlarında hizmet verilmektedir. Merkezimizde:

* Dijital, panaromik, sefalometrik film ve periapikal film

* Kompozit ve amalgam dolgu

* Sabit protez (Veneer kron seramik ve akrilik)

* Hareketli (tam ve bölümlü protezler metalik-akrilik)

* Detertraj (diş taşı temizliği)

* Diş eti hastalıkları nasıl tedavi edileceği

* Çocuk dişlerinin çürüğe karşı muhafaza edilmesi için flour ve fissür sealent uygulamaları

* Süt dişleri için dolgu ve kanal tedavileri

* Çocuklar için yer tutucu

uygulaması, teşhis metotları ve tedavileri yapılmaktadır. Merkezimizde kurulan merkezi sterilizasyon üniteleri ile hastalarımızda daha sağlıklı ve güvenli sağlık hizmeti sunmaktayız. Enfeksiyon Kontrol Komitesi ile hastane dezenfeksiyonu ve sterilizasyonunu en üst düzeyde yapmaktayız.

Merkezimizde muayenehane (entegre) sistem uygulanmakta olup aynı hekimle tüm teşhis ve tedavi işlemleri yürütülmektedir. Ayrıca hastanemizde hastalarımızın hekim seçme hakkı mevcuttur. Hasta hakları birimimizle hastalarımızın poblemlerinı yerinde ve zamanında çözüyor olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Çocuk hastalarımızın tedavilerinin yapıldığı alan tedavileri sırasında hoş ve güzel vakit geçirebilmeleri için düzenlenmiş ve çocuk kliniğinin önüne çocuk oyun parkı kurulmuştur. Merkezimize gelen çocuk hastalar; severek, oyun oynayarak, hoş vakit geçirerek diş tedavilerini yaptırmaktadırlar.

Fiziki mekan ve tedavi değerini arttırmak için yaptığımız yeni çalışmaların yanında mesleki, bilimsel ve sosyal faaliyetlerimizle hekimlerimizin bilgi donanım ve motivasyonunu arttırarak hastalarımıza daha başarılı ve güncel tedavi metotlarıyla hizmet sunmalarının önünü açmaktayız.

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (312) 370-2511

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Çağlayan Mh. 286/1 Sk. No:8 Kat:2-3

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://mamakadsm.saglik.gov.tr/

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort