Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Antalya ilimizin Manavgat ilçesinde bulunan Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Selimiye Mahallesi Özal Caddesi No:22 adresinde bulunan Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (242) 753-3323 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kullanılan bina; 1993 senesinde Side Devlet Hastanesi olarak hizmeti açılmış 1999 yılı kasım ayından ibu yana yeni açılan Manavgat Devlet Hastanesi ile birleştirilmiştir. Daha sonra Manavgat Devlet Hastanesi bünyesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak kullanılmaya başlamıştır.

Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 01/09/2008 tarih ve 33334 sayılı oluru ile Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabipliği adı altında müstakil bir başhekimlik oluşturulmuş ve Side’de Manavgat Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan binanın birinci katında kuruluş çalışmalarını tamamlayarak 04/03/2009 tarihinde açılmıştır. Merkezimiz: 13 ünit kapasiteli olup 10 klinikte 15 diş hekimi ve diğer personelle 1200 metrekare kapalı alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Açılışımızla birlikte hekim seçme hakkı uygulaması başlatılmış, hasta hakları birimi kurulmuştur. Yaptığımız tüm işlemler tam otomasyon sistemiyle yürütülmektedir.

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Antalya ili Manavgat ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (242) 753-3323

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Selimiye Mahallesi Özal Caddesi No:22

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://manavgatadsm.saglik.gov.tr/

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir