Manyas Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Manyas Devlet Hastanesi, Balıkesir ilimizin Manyas ilçesinde bulunan Manyas Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Çarşı Mah. Hükümet Cad. No:16 adresinde bulunan Manyas Devlet Hastanesi kurumuna 0 (266) 818-1033 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Manyas Devlet Hastanesi Hakkında

İdari bina 1964 senesinde 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak açılmıştır. 15 Ocak 2000 tarihinde Manyas Kaymakamı, kurucu Başhekim Dr. Hayati Girgin ve hastane personellerinin özverili çalışmaları yeni hizmet binasına Manyas halkının maddi katılımları ile 50 yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmete başlamıştır. Hali hazırda 25 yataklı hastane olarak 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir.

Manyas Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Manyas Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Manyas Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Manyas ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Manyas Devlet Hastanesi Doktorları

Manyas Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Manyas Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Manyas Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (266) 818-1033

Manyas Devlet Hastanesi Adresi

Manyas Devlet Hastanesi Adresi:  Çarşı Mah. Hükümet Cad. No:16

Manyas Devlet Hastanesi Web Sitesi:

Manyas Devlet Hastanesi Web Sitesi https://manyasdh.saglik.gov.tr/

Manyas Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Manyas Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir