Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi, İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunan Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi ile ilgili detaylar. Başıbüyük Mah. Maltepe adresinde bulunan Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi kurumuna 0 (216) 625-4545 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi Hakkında

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Başıbüyük Ek Hizmet hastanesi açıldı. Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi 60’ı yoğun bakım 535 yataklı hastane olası bir deprem sırasında ve ardından da hizmet verebilecek biçimde izolatör sistemiyle güçlendirildi. 181 bin 754 metrekare arsa içinde, 16 bin 500 metrekare oturum alanına ve 113 bin metrekare kapalı alana sahip olan hastane binasında, 60’ı üçüncü düzey ventilatörlü erişkin yoğun bakım yatağı ve diğerleri nitelikli hasta odası kriterlerine uygun tek kişilik hasta odası olmak üzere toplam 535 adet hasta yatağı bulunmakta. Hastanede 47 adet acil servis müşahede yatağı, 29 ameliyat odası ve 195 poliklinik odası da yer alıyor. Hastane bunun bunun yanında dünyanın sismik izolatör sistemleriyle güçlendirilen en büyük hastanesi olma özelliği taşıyor. Hastane bu sayede deprem sırasında bile ameliyatları devam ettirilebilme ve afet anlarında da 72 saate kadar eksiksiz ve kesintisiz sağlık hizmeti sunabilme özelliğini taşıyor.

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Doktorları

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven doktorları için tıklayınız

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi Telefon Numarası

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi Telefon Numarası:  0 (216) 625-4545

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi Adresi

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi Adresi:  Başıbüyük Mah. Maltepe

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi Web Sitesi

Hastanenin resmi web sitesi www.marmaraeah.gov.tr

Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Asaf Ataseven Hastanesi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort