Megastar Tarkan’ın Liya ile paylaşımına beğeni yağdı! Baba kız kitap okuduk

Megastar Tarkan’ın Liya ile paylaşımına beğeni yağdı! Baba kız kitap okuduk

Pandemi dönemini Almanya’da ailesiyle birlikte geçiren Megastar Tarkan, sosyal platform hesabından kızı Liya ile yeni fotoğrafını paylaştı.

Uzun süredir Almanya’da olan şarkıcı Tarkan, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımıyla gündeme geldi. Salgının ardından tüm yeni projelerini erteleyen Tarkan ailesiyle birlikte bol bol vakit geçiriyor.

tarkandan kızı Liya ile paylaşım

En son ünlü şarkıcı Instagram’dan kızı Liya’yla çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Paylaşımına “Baba kız kitap okuduk bugün” notunu düşen Tarkan, geçtiğimiz Şubat ayında vefat eden Doğan Cüceloğlu’nun sıkı bir hayranı olduğunu da açıkladı.

tarkan kızıyla kitap okuyor

“BİRLİKTE OKUYORUZ”

Tarkan paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Baba kız kitap okuduk bugün Çok keyifliydi, çok tatlıydı. Ben kitap okumaya başladığımda Liya’da hemen bir kitap alıp yanıma geliyor. Birlikte okuyoruz. Ailece de yapıyoruz bunu hep. Çocuklara okuma alışkanlığını erken yaşlarda aşılamak lazım.
En kaliteli yöntem de onun bizim okuduğumuzu görmesi oluyor. Örnek alıyor, taklit ediyor.

Bunun yanı sıra sıkı bir Doğan Cüceloğlu hayranıyım.Nurlar içinde yatsın.Ne kıymetli bir insandı, ne özel bir ruhtu. Öğretileriye hep ışık tutacak yolumuza ve kalbimizde yaşamaya devam edecek.”

Megastar Tarkan, köprü başında verdiği pozları “İyi haftalar” notu ile paylaştı.

Tarkan’ın köprüde verdiği bbu mega pozlara takipçileri aracılığıyla beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. 

Sosyal medya hesabını sık kullanmaya başlayan Megastar Tarkan, Instagram hesabından  #tbt paylaşımı yaptı.

Megastar Tarkan, tbt gününü boş geçmedi.Tarkan, bu karelerini “Sevgili orkestramı, tüm ekip arkadaşlarımı, konser öncesi provaları ve heyecanlı çalışmaları da çok özledim tbt” notu ile paylaştı.

Son zamanda sosyal platformyı aktif olarak kullanan Tarkan’ın paylaşımlarında daha çok özlü sözlere yer vermesi eşiyle aralarının bozuk olduğu yönündeki söylentilerı birlikte fotoğraflarını paylaşarak son noktayı koymuştu.

Tevetoğlu’ndan yakın zamanda yeni bir paylaşım daha geldi. Megastar, eşi ile bazı anlarına ait bir kareyi takipçilerinin beğenisine sundu. Tarkan fotoğrafın altına “Dünkü güzel temenni ve dilekleriniz için çok teşekkür ederiz….”

Pandemi sebebiyle zor günler geçiren müzik dünyası için sosyal platformda başlatılan meydan okumaya  ‘Kış Güneşi’ şarkısını seslendirerek müdahil olan Yıldız Tilbe,  “Tarkan’a pas atıyorum” demişti. 

Pes etmeyen Yıldız Tilbe'ye Gülben Ergen'den destek!İLİŞKİLİ HABERPes etmeyen Yıldız Tilbe’ye Gülben Ergen’den destek!

Lakin Tarkan, “Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver.” diyerek Yıldız Tilbe’yi geri çevirdi.

LİYA’YA ‘HAYIR’ DİYEMEDİ

Tarkan, Tilbe’yi nazikçe geri çevirmesinin ardından sosyal platform hesabından enteresan bir paylaşım yaptı.  Kızı Liya ile oynarken fotoğrafını paylaşan ünlü sanatçı altına “5 çayına davet edildim yine :):)” notunu düştü.

tarkan liyayla beş çayı

Kulaktan kulağa yayılan haberler ışığında usta sanatçı, eşiyle fotoğraf paylaşarak söylentilerın önünü kesmişti.

Tevetoğlu’ndan yakın zamanda yeni bir paylaşım daha geldi. Tbt notunu kullanan Megastar, eşi ile düğün anlarına ait bir kareyi takipçilerinin beğenisine sundu. İşte o fotoğraf!

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir