Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ilimizin Menemen ilçesinde bulunan Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Kasımpaşa Mah Atatürk Cad No:3 adresinde bulunan Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (232) 832-1213 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Kurumumuz Menemen Devlet Hastanesine bağlı semt polikliniği iken, mevcut binasında 11 yeni ünit eklenerek 20 ünitli ağız Diş Sağlığı Merkezi olarak 18 Kasım 2014 itibariyle müstakil Başhekimlik statüsüne kavuşmuştur.

Kurumumuz güleryüzüyle, gelişen teknolojisiyle sizlere, sağlığınıza ve zamanınıza gösterdiği ihtimamla, yalnızca ilçemizin değil ”Bölgemizin tercih edeceği kurum olmayı” hedeflemektedir.

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Menemen ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (232) 832-1213

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Kasımpaşa Mah Atatürk Cad No:3

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://menemenadsm.saglik.gov.tr/

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir