Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mersin ilimizin Toroslar ilçesinde bulunan Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Çağdaşkent mah. Mimar Sinan Cad. No:75 adresinde bulunan Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (324) 224-1565 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Çağdaşkent mah. Mimar Sinan Cad. No:75 Toroslar (Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi karşısındaki) yeni merkez binamız hizmete açılmış olup hasta kabulüne başlamıştır. Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni hizmet binamızda, hastalarımızın gereksinimlerine en iyi biçimde yanıt vermesi, kaliteli, sağlıklı ve hijyenik mekanlarda hizmet sunumun devam ettirebilmek için titizlikle çalışmaktadır.

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mersin ili Toroslar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (324) 224-1565

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Çağdaşkent mah. Mimar Sinan Cad. No:75

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://www.mersinakdenizdis.com

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort