Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi, Bursa ilimizin Gemlik ilçesinde bulunan Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. Manastır Mevkii Gemlik adresinde bulunan Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi kurumuna 0 (224) 517-3400 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Hakkında

Gemlik Devlet Hastanesi ilk olarak Ekim 1989 tarihinde Yalova yolu üzerindeki binasında hizmetine başlamıştır. 17 Ağustos 1999 depreminde binanın 8 ana kolonunun hasar görmesi sebebiyle 21 Eylül 1999 tarihinde bina tahliye edilerek hizmeti çadırda sunmak zorunda kalmış, ardından kış mevsimi gelince poliklinik hizmeti olarak barakalarda devam etmiştir. Hayır sever iş adamı Sn. Muammer Ağım aracılığıyla 10 Ekim 1988’de temeli atılan modern hastane binamız 18 Eylül 2000 tarihinde tamamlanarak hastalarımızın hizmetine sunulmuştur. Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi’nin toplam arazisi 9500 m2 olup; hastane binası insaat tekniği yönünden çelik konstrüksiyon ile yapılmış Türkiye’nin ilk hastanesidir. 5 kat yükseklikte toplam 4500 m2 kullanım alanı bulunan hastanenin taban alanıysa 768 m2 dir. 2004 yili itibariyle Hastane arsamiz üzerinde Ek Hizmet Binasi yaptirilmasina karar verilmistir. 800 m2 lik bir taban alanına baslangıçta Hemodiyaliz Ünitesi ve Acil Servis olarak hedeflenen bu proje ardından poliklinikler ve idari birimlerin de bulunduğu toplam 3 katlı (Zemin ile birlikte) bir bina olarak tamamlanmıştır. 04-07-2006 tarihinde hizmet sunmaya başlamıştır.

Bursa Muammer Agim Gemlik Devlet Hastanesi olarak Manastır ve Sahil Binası 2’şer adet olmak üzere 4 adet binada hizmet vermekteyiz. Hastanelerimizde 128 adet yatak mevcut olup, bunlar içinde 5 adet post-op bakım, 7 Adet hemodiyaliz, 6 adet acil servis yatağı, 6 adet de 2. Basamak Genel Yoğun bakım yatağı bulunmaktadır.

Manastır Binamız :

Bodrum katında; Yemekhane, mutfak, arşiv, aynıyat, teknik birim, çamaşırhane, terzihane, mescit ve morg bulunmaktadır. Zemin Katında; Ortopedi Kliniğimiz, Laboratuar, Röntgen, Mamografi ve Eczane birimlerimiz bulunmaktadır. Birinci Katında; Göz Kliniğimiz, Santral, Ameliyathane ve ameliyat olacak hasta yakınları için bekleme bölümü bulunmaktadır. İkinci, üçüncü ve dördüncü katlarda yataklı tedavi servisleri bulunmaktadır. Ayrıca ikinci katta bakteriyoloji laboratuarı, üçüncü katta odiyometri ünitesi, dördüncü katta yenıdoğan işitme testi ünitesi ve genel yoğun bakimunitesi bulunmaktadır.

Hasta odalarımız tek yahut iki yataklıdır. Her odada televizyon, buzdolabı, oturma grubu, soyunma dolapları, yemek masaları ve komidinler mevcuttur. Bütün bu odaların tefrişi Gemlik’li hayırsever vatandaşlarımızca yapılmıştır. Mayıs 2007 tarihi saygınlığıyla santral kapasitemiz arttırılarak her odamızda telefon bulunması sağlanmıştır. Telefon numaraları oda numaralarıyla aynıdır.

Eylül 2006 itibari ile hastalarımız Hekim seçme hakkına sahiptirler. Hastalarımız MHRS (182 nolu telefonu arayarak yahut internet sistemi ) yada direkt hasta kabullarden poliklinik sırası alabilirler.

Ek Hizmet Binamızın hizmete açılmasından sonra 21/08/ 2006 da 125. YIL hemodiyaliz ünitemiz hasta kabulüne başlamıştır. Hemodiyaliz Ünitemizde 2 Adet Pratisyen Hekim, 4 Adet Hemodiyaliz hemşiresi görev yapmaktadır. Hemodiyaliz Ünitemiz 7+1 Hemodiyaliz Cihazı ile hizmet vermektedir.

Sahil Binamız :

SSK’ dan devir alınan Sahil Binamızda 2. katta 10 adet diş polikliniği ve diş protez laboratuarı mevcuttur. 1. kat laboratuar, röntgen ve idari birimler olarak ayrılmıştır. Ayrıca bu binanın bahçesinde prefabrik polikliniklerimiz mevcut olup burada Manastır Binasındaki polikliniklere ek olarak cildiye, ortopedi, çocuk hastalıkları, iç hastalıkları, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları, üroloji, genel cerrahi branşlarında da poliklinik hizmeti verilmektedir.

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Üroloji

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi, Bursa ili Gemlik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Doktorları

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Telefon

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (224) 517-3400

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Adresi

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Adresi:  Cumhuriyet Mah. Manastır Mevkii Gemlik

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Web Sitesi

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://gemlikdh.saglik.gov.tr/TR-595698/hastanemiz.html

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort