Muratlı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Muratlı Devlet Hastanesi, Tekirdağ ilimizin Muratlı ilçesinde bulunan Muratlı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Muradiye Mah. Mustafa Kemal Cad. No:71 adresinde bulunan Muratlı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (282) 361-7066 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Muratlı Devlet Hastanesi Hakkında

Muratlı Devlet Hastanesi inşaatı 2003 senesinde tamamlanarak 28. 10. 2004 tarihinde faaliyete açılmıştır. İlk açıldığı zamanlarda hastanenin doğumhane ve ameliyathane birimleri mevcut olmamakla birlikte 2006 senesinden ibu yana yapılan yoğun çalışmalar ve Muratlı İlçesi hayırseverlerin de katkılarıyla çalışmalar neticesinde 2007 senesinin ikinci yarısında bu birimler ve yeni doğan ünitesi de hastaların hizmetine hazır hale getirilmiştir.

2006 yılı Aralık ayında başlıyan kalite sistem çalışmalarımız neticesinde 2008 Eylül ayında ISO 9001:2000 belgesi alınmış olup, halen hasta tatminiyetimizi arttırmak ve hizmet kalite standartlarımızı yükseltmek için çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Muratlı Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Üroloji

Muratlı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Muratlı Devlet Hastanesi, Tekirdağ ili Muratlı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Muratlı Devlet Hastanesi Doktorları

Muratlı Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Muratlı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Muratlı Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (282) 361-7066

Muratlı Devlet Hastanesi Adresi

Muratlı Devlet Hastanesi Adresi:  Muradiye Mah. Mustafa Kemal Cad. No:71

Muratlı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Muratlı Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://muratlidh.saglik.gov.tr/

Muratlı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort