Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ilimizin Narlıdere ilçesinde bulunan Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Huzur Mahallesi Egemen Sokak No:2 adresinde bulunan Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (232) 239-1313 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

1 Mart 2014 tarihinde Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi olarak açılılmıştır. ADSM’miz, son teknolojik ekipman ve personelimizle 8 saat hizmet veren donanıma sahiptir. Tüm sağlık personelimiz, uzman ve profesyonel diş hekimlerimizle kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.

Narlıdere ve civarındaki ilçelerde yaşayan vatandaşlarımızın merkeze gitmeden, diş sağlığı için başvuracakları modern bir tesis olan hastanemizde uzman ve profesyonel 23 Diş Hekimi görev yapmakta olup; implant, dolgu, kanal nasıl tedavi edileceği, kron köprü protez, total ve parsiyel protez, pedodonti (çocuk diş kliniği), diş taşı temizliği, fissür koruyucu vs. tedavileri en son teknoloji kullanılarak başarı ile uygulanmaktadır.

Amacımız her hizmetin hastalarımıza en ideal biçimde verildiği, her hastanın kendisini özel hissettiği, örnek alan değil, örnek alınan bir kuruluş olmaktır.

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Narlıdere ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (232) 239-1313

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Huzur Mahallesi Egemen Sokak No:2

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://narlidereadsm.saglik.gov.tr/

Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir