Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Aydın ilimizin Nazilli ilçesinde bulunan Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Yeni Mh. 500 Sk. Şehit Mustafa Arslan Blv. No:65 adresinde bulunan Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (256) 312-4630 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

40 diş hekiminin hizmet vereceği ve çevre ilçe ve köylerede hizmet verecek olan merkez Mayıs 2011 tarihinde hizmete açılmıştır.

Sağlık Bakanlığımızın Sağlıkta dönüşüm programı çerçevesinde ağız ve diş sağlığının genel sağlığın ayrılmaz bir parçası olarak değerlendirmiş. Bu hastanede görüntüleme sisteminden, kanal nasıl tedavi edileceğine, estetik dolgudan, sabit ve hareketli protezlere, implantlara kadar sterilizasyonda otoklavdan poşetlemeye kadar çok bi hayli hızlı bir dönüşüm göstermiştir. Merkezimiz halkımıza ve bu mesleğe yakışır biçimde teknolojik olanakları tercih ederek hizmet vermeye sürecektir. Bu hastane ile günde Bin 250 hasta bakılabilecektir.

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Aydın ili Nazilli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (256) 312-4630

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Yeni Mh. 500 Sk. Şehit Mustafa Arslan Blv. No:65

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://nazilliadsm.saglik.gov.tr/

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir