NPSUAM Etiler Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

NPSUAM Etiler Polikliniği, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan NPSUAM Etiler Polikliniği ile ilgili detaylar. Levent Mah. Nispetiye Cad. N:19 adresinde bulunan NPSUAM Etiler Polikliniği kurumuna 0 (212) 270-1292 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

NPSUAM Etiler Polikliniği Hakkında

NP GRUP olarak toplumun ruh sağlığı düzeyini yükseltmek, koruyucu ruh sağlığı çalışmalarına öncelik vermekle birlikte tedaviye ulaşmayı kolaylaştırmak maksadıyla çalışmalarına devam etmekte.

İstanbul’un her geçen gün gittikçe artan nüfusu ve bitmeyen trafik yoğunluğu danışanlarımızın Avrupa yakasında bir merkez açmamız yönündeki isteklerini artırıyordu. İşte bu yoğunlaşan istekler dikkate alınarak yapılan araştırmalar neticesinde Etiler’de bir merkezi hizmete kazandırmayı acil hale getirdi.

Bağdat Caddesi üzerinde yetişkinlere hizmet vermeye devam eden Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi hemen arkasında Saklı Köşk’te hizmet veren Çocuk ve Genç Birimimiz Etiler’de hizmet veren diğer yetişkin polikliniğimiz ile güç birliği yaparak 10 Ağustos 2009 tarihinde Etiler Nispetiye Caddesi No 19’da NPİSTANBUL Etiler Polikliniği olarak daha kapsamlı ve müstakil bir binada hizmete girdi.

Halen NPSUAM Etiler Polikliniği olarak, bünyesinde Çocuk ve Genç ile Yetişkin biriminin bunun yanında, Uyku Bozuklukları, Nöroloji ve İç Hastalıkları alanında da hizmet vermektedir. Okullara özel eğitim ve danışmanlık hizmeti de veren Etiler Polikliniği ilk kez Çocuk ve Gençler için ‘Duygusal Zeka Eğitimleri’ni başlattı. Bunun bunun yanında Ana Okulu, Ana Sınıfı ve Liseler için Okul Olgunluğu programında yaşa göre testler yapılmaktadır.

NPSUAM Etiler Polikliniği Telefon Numarası

NPSUAM Etiler Polikliniği telefon numarası:  0 (212) 270-1292

NPSUAM Etiler Polikliniği Adresi

NPSUAM Etiler Polikliniği adresi: Levent, No:, Nispetiye Cd No:19, 34330 İstanbul/Beşiktaş/Etiler

NPSUAM Etiler Polikliniği Web Sitesi

NPSUAM Etiler Polikliniği resmi web sitesi: www.npistanbul.com

NPSUAM Etiler Polikliniği Nasıl Gidilir? NPSUAM Etiler Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort