NPSUAM Feneryolu Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

NPSUAM Feneryolu Polikliniği, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan NPSUAM Feneryolu Polikliniği ile ilgili detaylar. Bağdat Caddesi No:109/A 34724 Feneryolu adresinde bulunan NPSUAM Feneryolu Polikliniği kurumuna 0 (216) 418-1500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

NPSUAM Feneryolu Polikliniği Hakkında

NP GRUP olarak toplumun ruh sağlığı düzeyini yükseltmek, ruh sağlığıyla ilgili poblemlerin çözümüne katkıda bulunmak, yataklı ve yataksız sağlık hizmeti sunmak ve bu hizmeti sunarken çağdaş bilimin öngördüğü yöntem ve koşulları sağlamak maksadıyla yola koyulduk.

Nöroloji, Psikiyatri, Psikoloji birlikteliğini gerçekleştirerek tanıdan tedaviye multidisipliner yaklaşımı Türkiye’ye taşımaya devam ettik.

2003 yılı Şubat ayında Feneryolu’nda 5 katlı merkezimizi Erişkin Nöroloji ve Psikiyatrisi, hemen arkasındaki köşkü de Çocuk Ergen Psikiyatrisi olarak hizmete açtık.

Kliniğimizde bütüncül bir yaklaşım sergiliyoruz. Bu alanda en geniş hizmeti sunmaktan mutluyuz. Psikiyatri Birimi, Çocuk Psikiyatri, Klinik Psikoloji, Çocuk Psikolojisi, Aile Psikolojisi, Gençlik Psikolojisi ve Nöroloji birimleri olarak hizmet paylaşıyoruz.

NPSUAM Feneryolu Polikliniği Telefon Numarası

NPSUAM Feneryolu Polikliniği telefon numarsı:  0 (216) 418-1500

NPSUAM Feneryolu Polikliniği Adresi

NPSUAM Feneryolu Polikliniği adresi:  Ahmet Mithat Efendi Cad. No:17/D (Bağdat Cad. Sahil Yolu Kalamış Mevkii, 34726 Kadıköy/İstanbul

NPSUAM Feneryolu Polikliniği Web Sitesi

NPSUAM Feneryolu Polikliniği resmi web sitesi: www.npistanbul.com

NPSUAM Feneryolu Polikliniği Nasıl Gidilir? NPSUAM Feneryolu Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir