Oğuzeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Oğuzeli Devlet Hastanesi, Gaziantep ilimizin Oğuzeli ilçesinde bulunan Oğuzeli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Oğuzlar Mah. Karpuzatan Cad. No:1 adresinde bulunan Oğuzeli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (342) 571-3028 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Oğuzeli Devlet Hastanesi Hakkında

Oğuzeli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Oğuzeli Devlet Hastanesi, Gaziantep ili Oğuzeli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Oğuzeli Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Oğuzeli Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Oğuzeli Devlet Hastanesi Doktorları

Oğuzeli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Oğuzeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Oğuzeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (342) 571-3028

Oğuzeli Devlet Hastanesi Adresi

Oğuzeli Devlet Hastanesi Adresi:  Oğuzlar Mah. Karpuzatan Cad. No:1

Oğuzeli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Oğuzeli Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://oguzelidh.saglik.gov.tr/

Oğuzeli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Oğuzeli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir