Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul ilimizin Kağıthane ilçesinde bulunan Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili detaylar. Gürsel Mh. Darülaceze Cd. Okmeydanı adresinde bulunan Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kurumuna 0 (212) 320-1043 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında

Hastanemiz; Şişli Etfal Hastanesi Diş Kliniği olarak çalışırken 27 Nisan 1999 tarihinde Sağlık Bakanlığının emri ile Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak ayrı bir kurum haline gelmiştir.

26 Haziran 2003 tarihinden ibu yana İstanbul İl Özel İdaresinin yaptırmış olduğu Kâğıthane İlçesi sınırlarında bulunan şimdi kullanılan müstakil binasına taşınmış olup Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olan adı İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi olarak değişmiştir. İl Özel İdarelerinin tüzel kişiliklerini 30.03.2014 tarihinden ibu yana bittiren 6360 sayılı kanun gereğince hastanemizin ismi 01 Ağustos 2014 tarihinden ibu yana İstanbul Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak değişmiştir. 5283 sayılı yasa gereği SSK’ya bağlı bulunan SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 22.02.2005 tarihinden ibu yana bünyemize katılmıştır.

Hastanemizin klinik hizmetlerinde hasta tatminiyeti ve hekim seçme hakkı göz önünde bulundurulmaktadır. Hastanemiz, hastaların teşhis ve tedavi planlamasından başlayarak tüm tanı ve tedavi hizmetlerinin aynı hekim aracılığıyla yerine getirildiği “Entegre” sistem ile hizmet vermektedir.

Kurumumuz İstanbul ve çevre illere ağız ve diş sağlığı alanlanında hizmet vermekte olup Türkiye’nin ilk ve en büyük diş hastanesidir. Amacımız, Hastanemizde Ulusal ve Uluslar arası gelişmeleri sürekli olarak izleyerek, değişen koşullara uyum sağlayarak, ülkemiz için diş sağlığı alanında bir model oluşturmaktır.

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası0 (212) 320-1043

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi:  Gürsel Mh. Darülaceze Cd. Okmeydanı

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi: https://okmeydaniadsh.saglik.gov.tr/

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir