Olbia Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Olbia Diyaliz Merkezi, Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunan Olbia Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Gebizli mah. Termessos cad. No:81 Muratpaşa adresinde bulunan Olbia Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (242) 312-2232 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Olbia Diyaliz Merkezi Hakkında

Konusunda uzman hekimlerce temelleri 2000 senesinde atılan merkezimiz uluslar arası standartları amacı olan güler yüzlü ve işinde uzman kadrosu ile; gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gelen hastalarına güven, sağlık ve huzur içinde haftanın 6 günü sabah, öğle ve akşam seansları olmak üzere diyaliz hizmeti vermektedir.

Merkezimiz daha kaliteli hizmet misyonuna uygun olarak 2500m2 alan üzerine inşa ettirdiği müstakil binasına 2010 senesinde taşınmış olup, son teknoloji donanımları, aydınlık, ferah ve rahat ortamı ile Avrupa Standartlarını yakalamış bulunmaktadır.

Olbia Diyaliz Merkezi Randevu

Merkezimiz Akdeniz’in incisi olan Antalya’da merkezi bir konumda olup; Hava Limanına 6 km, Belek Bölgesine 25 km, Kundu Bölgesine 15 km, Kemer Bölgesine 40 km mesafededir. Tüm hastalarımızın klimalı nakil araçlarımız ile merkezimize ulaşımları sağlanmaktadır.

Olbia Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Olbia Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Olbia Diyaliz Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Olbia Diyaliz Merkezi Doktorları

Olbia Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Olbia Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Olbia Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (242) 312-2232

Olbia Diyaliz Merkezi Adresi

Olbia Diyaliz Merkezi Adresi:  Gebizli mah. Termessos cad. No:81 Muratpaşa

Olbia Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Olbia Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.olbiadialysiscenter.com

Olbia Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Olbia Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir