Onkomer Özel Onkoloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi, İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Onkomer Özel Onkoloji Merkezi ile ilgili detaylar. Üniversite Caddesi No:71-A. Bornova adresinde bulunan Onkomer Özel Onkoloji Merkezi kurumuna 0 (232) 462-6300 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi Hakkında

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi olarak 1997 senesinde faliyete geçen Tedavi Merkezimizde Radyoterapi hizmetleri radyasyon onkolojisi uzman kişilerı, radyasyon fizikçisi ve teknikerlerden oluşan geniş bir kadro ile titizlikle uygulanmaktadır.

Günümüz Teknolojisinin en son ürünleri olan ve tüm dünveya kullanılan tedavi Aygıtlarımız Varian RAPIDARC 120 MLC, Varian CLINAX DMX 120 MLC, Bilgisayarlı Tomografi Simülatörü (GE OPTIMA CT580 RT) ve BRAKITERAPİ ile Hizmet vermekteyiz.

  • Radyasyon Onkolojisi
  • Radyoloji

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Onkomer Özel Onkoloji Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi Doktorları

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi doktorları için tıklayınız

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi Telefon Numarası

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi Telefon Numarası:  0 (232) 462-6300

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi Adresi

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi Adresi:  Üniversite Caddesi No:71-A. Bornova

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi Web Sitesi

Hastanenin resmi web sitesi www.onkomer.com.tr

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir