Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Ordu ilimizin Altınordu ilçesinde bulunan Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili detaylar. Bucak Mahallesi İbni Sina Caddesi No:16 adresinde bulunan Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kurumuna 0 (452) 225-0377 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 31/03/1978 tarihinde Ordu Doğum ve Çocuk Bakımevi adıyla bugünkü binasında hizmete açılmıştır. 15/08/1981 tarihinde hastane idaresi bu günkü Devlet Hastanesi ile iki binanın yakınlığı sebebiyle (o tarihte Ordu Devlet Hastanesi bugünkü Sağlık Müdürlüğü binasında hizmet vermekte idi) birleştirilmiştir. Daha sonra 25/01/1988 tarihinde Ordu Devlet Hastanesinin bu günkü yerine taşınması sebebiyle tekrar Ordu Doğum ve Çocuk Bakımevi olarak 125 Standart 138 Fiili yatak kapasitesi ile hizmetine devam etmiştir.

Ekim 2005 tarihinde Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 26 Eylül 2005 tarihi ve 7997 sayılı yazısı ile Ordu Nuri Beşer Kadın-Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile faaliyetleri birleştirilmiş, yatak sayısı 175’e çıkarılmış ve adı Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak değiştirilmiştir.

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi TC. Sağlık Bakanlığı – Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde mevcut bulunduğu bina ve konumda hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemiz Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleri branşları ile ilgili polikliniklerde Randevu sistemi ile bütün hastalarımıza hizmet vermektedir.

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi telefon numarası:  0 (452) 225-0377

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adresi

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi adresi:  Bucak, İbn-i Sina Cd., 52200 Ordu Merkez/Ordu

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nasıl Gidilir? Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort