Orta Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Orta Devlet Hastanesi, Çankırı ilimizin Orta ilçesinde bulunan Orta Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cem Sultan Mah. Nevzat Ayaz Cad. No:10 adresinde bulunan Orta Devlet Hastanesi kurumuna 0 (376) 615-2299 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Orta Devlet Hastanesi Hakkında

Orta İlçe Hastanesi 1964 senesinde Sağlık Merkezi olarak kuruldu. Sağlık Merkezi olarak kullanılan binanın fiziki olarak yetersiz kalması sebebiyle binaya 2001 senesinde çelik konstrüksiyonlu prefabrik kat ilavesi yapılmıştır. Sağlık Merkezi 2004 yılı Ocak ayında Orta Devlet Hastanesine çevrilmiş ve Çankırı Sağlık Müdürlüğünün 01.05.2007 tarih ve 5290 sayılı yazısı ile ilçemizdeki Sağlık Ocağı ile birleştirilerek Entegre İlçe Hastanesine dönüştürülmesi talebi neticesinde Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 17 Mayıs 2007 tarih ve 4511 sayılı onayı ile Orta İlçe Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Orta Devlet Hastanesi Doktorları

Orta Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Orta Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Orta Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (376) 615-2299

Orta Devlet Hastanesi Adresi

Orta Devlet Hastanesi Adresi:  Cem Sultan Mah. Nevzat Ayaz Cad. No:10

Orta Devlet Hastanesi Web Sitesi

Orta Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://orta.gov.tr/ilce-devlet-hastanesi

Orta Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Orta Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir