Osmaneli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Osmaneli Devlet Hastanesi, Bilecik ilimizin Osmaneli ilçesinde bulunan Osmaneli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Camicedit Mah. İstanbul Cd. No:60/A adresinde bulunan Osmaneli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (228) 461-4022 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Osmaneli Devlet Hastanesi Hakkında

1966 senesinde 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak hizmete başlayan ilerleyen senelerda Merkez Sağlık Ocağı olarak ismi değişen kurumumuz Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 30-03-2007 tarih ve 2796 sayılı onayı ile İlçe Hastanesi’ne dönüştürülmüştür.

10 yataklı olarak hizmet veren hastanemizde 15 Kasım itibari ile ilimizde Aile hekimliğine geçildiğinden 3 adet Aile Hekimi ile 1 No’lu Aile Sağlığı Merkezi adı altında hizmet verilmiştir.

03-03-2010 tarihinde ise hastanemiz yeni binasına taşınıp, devlet hastanesi ünvanına kavuşmuş ve Osmaneli Devlet Hastanesi olarak Hizmetlerini sürdürmektedir.

Osmaneli Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Osmaneli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Osmaneli Devlet Hastanesi, Bilecik ili Osmaneli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Osmaneli Devlet Hastanesi Doktorları

Osmaneli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Osmaneli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Osmaneli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (228) 461-4022

Osmaneli Devlet Hastanesi Adresi

Osmaneli Devlet Hastanesi Adresi:  Camicedit Mah. İstanbul Cd. No:60/A

Osmaneli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Osmaneli Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://osmanelidh.saglik.gov.tr/

Osmaneli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Osmaneli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort