Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Osmaniye ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Rahime Hatun Mh. İskender Türkmen Cd. N:147 adresinde bulunan Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (328) 814-4467 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak gelişen teknolojiyi takip etme ve hizmetlerimize yansıtma gayretinde olan çalışanlarımızla, ağız ve diş sağlığı hususunda dünya standartlarında yeniliklere ve gelişmelere açık, hasta ve çalışan tatminiyetini ön planda tutan saygın, güvenilir bir kurum olmayı planlıyoruz. Bu bağlamda halkımıza bu hizmeti sunarken ekip ruhu içinde tüm gayretimizle çalışmaktayız.

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Osmaniye şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (328) 814-4467

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Rahime Hatun Mh. İskender Türkmen Cd. N:147

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://osmaniyeadsm.saglik.gov.tr/

Osmaniye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir