Özalp Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özalp Devlet Hastanesi, Van ilimizin Özalp ilçesinde bulunan Özalp Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Van Yolu Üzeri Meslek Yüksek Okulu Yanı adresinde bulunan Özalp Devlet Hastanesi kurumuna 0 (432) 712-2775 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özalp Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemizin inşaatı 2010 yılı itibari ile başlatılmış, 2015 senesinde inşaatı tamamlanmış olup, Aralık 2015 itibariyle yeni hastane binasına taşınılmıştır. Yeni hastane binamız 3620 m² oturma alanına sahip, 9333 m² kapalı alan dan oluşmuş olup toplamda 25.000 m² alan içersinde kurulmuştur.

Hastanemiz 50 yataklı olarak hizmete açılmış; 3 ameliyat salonu, 1 yeni doğan yoğun bakım, 1 yetişkin yoğun bakım, 3 doğum salonu, 2 röntgen çekim odası ve 1 tomografi odası, 1 laboratuar ve diyaliz ünitesi bulunmaktadır. Hizmet sınıfı olarak 17. grupta bulunan hastanemiz rolü yönünden D grubudur.

Özalp Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Özalp Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özalp Devlet Hastanesi, Van ili Özalp ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özalp Devlet Hastanesi Doktorları

Özalp Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Özalp Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Özalp Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (432) 712-2775

Özalp Devlet Hastanesi Adresi

Özalp Devlet Hastanesi Adresi:  Van Yolu Üzeri Meslek Yüksek Okulu Yanı

Özalp Devlet Hastanesi Web Sitesi

Özalp Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://ozalpdh.saglik.gov.tr/

Özalp Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir