Özel A Klinik Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel A Klinik Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel A Klinik Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. 2432 Cadde (Eski 8.Cad.) No:35 Ümitköy adresinde bulunan Özel A Klinik Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 236-0102 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel A Klinik Tıp Merkezi Hakkında

Özel A Klinik Tıp Merkezi, insan hayatına ve bireylere verdiği önemden yola çıkarak 2005 yılı başında Ümitköy – Çayyolu’nda kurulmuş; kapsamı, olanakları ve kusursuz alt yapısı ile hizmet veren bir tıp merkezidir.

Özel A Klinik Tıp Merkezi; en mühim gelişmişlik kriterlerinden kabul gören sağlık hizmetini toplumun her kesimine ulaştırmak için son teknolojik yeniliklerden yararlanmayı ilke edinmiş işinde uzman kadrosu ile Ümitköy – Çayyolu bölgesinde hizmetinizdedir.

Bireylere hak ettiği değeri gösterebilmek için yöneticisinden tüm çalışanlarına kadar emeğini, sevgisini, tüm yüreğini ortaya koyan Özel A Klinik Tıp Merkezi’nin hedefi her zaman ve her şartta iyiye, güzele ve hakikate yönelmek olacaktır.

Özel A Klinik Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel A Klinik Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 236-0102

Özel A Klinik Tıp Merkezi Adresi

Özel A Klinik Tıp Merkezi adresi:  Mutlukent, 2432. Cd. No:35, 06800 Çankaya/Ankara

Özel A Klinik Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel A Klinik Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.aklinik.com

Özel A Klinik Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel A Klinik Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir