Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi, Kocaeli ilimizin İzmit ilçesinde bulunan Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi ile ilgili detaylar. Yenimahalle Inkilap Cad. No:9 adresinde bulunan Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi kurumuna 0 (262) 317-4444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi Hakkında

Acıbadem Sağlık Grubu, Anadolu’ya açılımını 2006 senesinde Kocaeli Hastanesi ile sürdürdü. 6500 metrekare kapalı alanda 61 yatak kapasitesi ve 300’ü aşkın çalışanı ile kısa bir sürede başarılı uygulamalarıyla farklılığını hissettiren Acıbadem Kocaeli Hastanesi, hastalarına değeri uluslar arası akredite edilmiş tıbbi hizmeti sunmanın bunun yanında onları en iyi biçimde misafir etmeyi de ilke edinmiştir.

Kurulduğu alanın şehirlerarası yollara yakın olması sebebiyle basit bir şekilde ulaşılır konumda olan Acıbadem Kocaeli Hastanesi, çevre illerdeki hastalara da ulaşmaktadır. Hastanemiz özellikle Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Yalova yanında Ereğli ve Zonguldak illerini de içeren bölgede yaşayanlara yüksek teknolojik donanımı ve alanında yetkin kadrosu ile üstün standartlı sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Girişimsel kardiyoloji ünitesi de kal krizi geçiren hastalara 24 saat kolaylık sağlayan tek merkezdir. Böylelikle hastalara müdahalede oldukça önem taşıyan zaman kaybına uğramadan girişim yapılması, hastanın komplikasyonlardan koruyarak daha kısa bir sürede iyileşmesini sağlamaktadır. Kalp damar hastalıklarının tespit edilmesinde oldukça önem taşıyan ve senelerdır kasıktan yapılan anjiyo girişimleri, Acıbadem Kocaeli Hastanesinde el bileğinden uygulanıyor. Bunun yanında sabah anjiyo olup, öğle saatlerinden sonra işe veya eve dönmek olabilecek hale gelebiliyor. Üstelik anjiyo sırasında stent de takılabiliyor. Hasta operasyon ardından ayağa kalkabiliyor, yürüyebiliyor ve aynı gün taburcu olabiliyor.

Acıbadem Kocaeli Hastanesi, hizmete girdiği günden ibu yana gelişen hasta profili ve gittikçe artan hasta sayısı ile birlikte ileri teknoloji cihazlara olan yatırımlarını da artırdı. Kocaeli Hastanesi’nde birden fazla kanserin tanı, evreleme, tedaviye yanıtının değerlendirilmesi ve radyoterapi planlanması süreçlerinde PET Bilgisayarlı Tomografi (PET BT) teknolojisi kullanılıyor. Bu cihaz Kocaeli bölgesinde yalnızca Acıbadem Kocaeli Hastanesi’nde yer alıyor. Ayrıca Nükleer Tıp Bölümü’nde Gamma Kamera Sistemi kullanılıyor.

Doğumda da bölge için referans merkezi olan Acıbadem Kocaeli Hastanesi, anne adaylarının bu özel sürece dair bilgi edinmelerine ve doğuma hazırlanmalarına yönelik “ücretsiz hamile eğitim seminerleri” düzenliyor. Doğum ardından hastanede yatış süresi içinde verilen konfor dışında doğum sırasında sağlanan “Ağrısız Doğum” teknikleri de hastanenin tercih edilirliğini arttırıyor.

Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi Telefon Numarası

Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi telefon numarası:  0 (262) 317-4444

Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi Adresi

Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi adresi: Yenimahalle, İnkılap Cd. No:9, 41100 İzmit/Kocaeli

Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi Web Sitesi

Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi resmi web sitesi: www.acibadem.com.tr

Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir