Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı Telefon Numarası ve Adresi

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı ile ilgili detaylar. Kerem Aydınlar Kampüsü Kayışdağı Cad. No:32 adresinde bulunan Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı kurumuna 0 (216) 544-3838 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı Hakkında

Acıbadem Labmed Laboratuvarı, ilk olarak büyüyen ve hizmet ağını genişleten Acıbadem Sağlık Grubunun laboratuvar hizmetlerinin tek noktadan, yüksek standartlarla yürütülmesini sağlamak üzere organize edilmiştir. Grubun laboratuvar hizmetlerinin standart, bi hayli hızlı ve güvenilir olarak sağlanmasının yanında, Acıbadem Sağlık Grubunun vizyonuna uygun olarak tüm Türkiye’ye referans laboratuvarı olarak hizmet verilmesi de planlanmıştır.

Laboratuvarımız 2002 yılı bahar aylarında Acıbadem Sağlık Grubuna ait Soyak Polikliniğinin bir katında faaliyetine başlamıştır. Acıbadem Sağlık Grubunun değişik birimlerde verilen laboratuvar hizmetlerinin tek noktada toplanması ile grubumuzun laboratuvar hizmetlerinin daha da gelişmesine katkıda bulunan laboratuvarımızda Ocak-2003 tarihinde Genetik Tanı Merkezimiz faaliyete başlamıştır. Genetik Tanı Merkezimiz, kurulu altyapısı ve kısa bir sürede geliştirdiği geniş test paneli ile şimdiden ülkemize hususunda referans hizmeti vermeye başlamıştır.

Acıbadem Sağlık Grubunun ve Laboratuvarımızın öncü uygulamalarından bir diğeri olan Haziran-2003 tarihinde örnek kabul etmeye başlayan Kordon Kanı Bankasıdır. Acıbadem Kordon Kanı Bankası, dünya çapındaki benzerlerinin aynısı teknolojiyi ülkemize taşıyarak, isteğe bağlı kordon kanı saklanması hizmetini veren ilk özel kordon kanı bankasıdır.

Ülkemizde yapılan bilimsel çalışmalar için ihtiyaç duyulan yüksek nitelikli, ülkeler arası kalite kriterlerini karşılayan laboratuvar hizmetlerinin bilimsel platformların hizmetine sunulması da laboratuvarımızın misyonunun bir parçası olup, istendiğinde hemen tüm testlerin valide edilmiş olarak çalışılabileceği altyapıya sahibiz.

Acıbadem Labmed Klinik Laboratuvarı, Acıbadem Sağlık Grubunun vizyonu ve hizmet ilkeleri ışığında öncü uygulamaları ile ülkemiz sağlık sektörüne hizmete sürecektir.

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı Telefon Numarası

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı telefon numarası:  0 (216) 544-3838

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı Adresi

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı adresi: İçerenköy Kerem Aydınlar Kampüsü, Kayışdağı Cd. No:32, 34752 Ataşehir/İstanbul

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı Web Sitesi

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı resmi web sitesi: www.acibademlabmed.com.tr

Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı Nasıl Gidilir? Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir