Özel Adagöz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Adagöz Tıp Merkezi, Aydın ilimizin Kuşadası ilçesinde bulunan Özel Adagöz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Hacıfeyzullah Mah. Koçtaş Yolu Sok. No:8 adresinde bulunan Özel Adagöz Tıp Merkezi kurumuna 0 (256) 614-6565 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Adagöz Tıp Merkezi Hakkında

2006 senesinin Haziran ayında Kuşadası’nda hizmet vermeye başlayan Ada Göz Dal Merkezi ve Cerrahi Birimi, 10.yılı 2016 ocak ayı itibariyle Adagöz Tıp Merkezi olarak yeni adresinde sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Sadece Kuşadası’na değil tüm çevre il ve ilçelere işinde uzman uzman doktor kadrosuyla ve geliştirilen binasıyla üst düzeyde sağlık hizmeti vermektedir.

1300 m2 lik kapalı alana sahip 4 katlı modern binasında, açıldığı ilk günden ibu yana yoğun bir ilgiyle karşılaşan Ada Göz Tıp merkezi her tür cerrahi operasyonun gerçekleştirilebildiği ameliyathanesi, acil ünitesi ve son teknolojiye sahip her tür tetkikin yapılabildiği üniteleriyle üst düzey ve ekonomik sağlık hizmetini bölge halkının ayağına getirmeyi başarmıştır.

Hasta tatminiyetini ve kaliteyi ön planda tutan güler yüzlü personeli, ilkeli ve etik değerlere sonuna kadar bağlı sağlık hizmeti vermeyi amaç edinmiş yönetim kadrosu, Adagöz Tıp Merkezi benzeri diğer sağlık kuruluşlarından ayıran en mühim özellikleridir.

Özel Adagöz Tıp Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Adagöz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Adagöz Tıp Merkezi, Aydın ili Kuşadası ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Adagöz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Adagöz Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (256) 614-6565

Özel Adagöz Tıp Merkezi Adresi

Özel Adagöz Tıp Merkezi adresi: Hacıfeyzullah, Koçtaş Yolu No:8, 09400 Kuşadası/Aydın

Özel Adagöz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Adagöz Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.adagoz.com.tr

Özel Adagöz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Adagöz Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir