Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Yenibaraj Mah. Nursultan Nazarbayev Blv. No:20 adresinde bulunan Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (322) 228-5700 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi Hakkında

Adana’nın Seyhan ilçesinde bulunan Adana Koç Diyaliz Merkezi kendi yerinde hizmet vermektedir. 30 adet Gambro AK 95 S makine ve Gambro marka CWP 62 endotoksin filtreli su sistemi ile çalışmaktayız.

Merkezimizde Gambro marka 2, 1 ve 1, 7 m2 high flux ve low flux polysulphane diyalizör kullanılmaktadır. Hastalarımızı 4 adet servis aracımız ile bekletmeden evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız.

Hastalarımızdan hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Yurtdışından gelen hastaları kabul etmekteyiz. Bütün kurumlarla anlaşmamız mevcuttur.

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (322) 228-5700

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi Adresi:  Yenibaraj Mah. Nursultan Nazarbayev Blv. No:20

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.kocdiyaliz.com.tr

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir