Özel Adana Maya Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Adana Maya Göz Merkezi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Adana Maya Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Sümer Mah. Bülent Angın Bul. No:61 adresinde bulunan Özel Adana Maya Göz Merkezi kurumuna 0 (322) 227-7272 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Adana Maya Göz Merkezi Hakkında

Özel Adana Maya Göz Merkezi olarak 2006 senesinde sizlere hizmet vermeye başlayan merkezimiz, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz nasıl tedavi edileceğinde en gelişmiş metotları, en son teknoloji ile sizlere sağlamaktadır.

Özel Adana Maya Göz Merkezi, sektöründe kısa bir süredir faaliyette olmasına rağmen Adana’nın mühim özel sağlık kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Kapısından girdiğiniz andan ibu yana güler yüz ve ilgi ile karşılanacağınız merkezimizde, hususunda uzman hekimlerimiz ve işinde uzman sağlık personelimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak ve size hastanede olduğunuzu unutturmak için elimizden geleni yapacağız.

Maya Göz Merkezi özel bir kuruluş olmasına karşın, yapılanma olarak araştırma hastanesindeki branşlaşmayı örnek almaktadır. Tüm doktorlarımız ilgilendikleri alt dallarda uzmanlaşmaya gitmiştir. Ayrıca diğer bölümlerimizde de uzman, işinde uzman, her biri kendi alanında eğitim almış, genç bir kadro bulunmaktadır.

Anlaşmalı Kurumlar SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, Kamu Çalışanları, İş Bankası, Akbank, Fortis, Promed, TBMM, Ergo İsviçre Hayat, Demir Hayat, Genel Yaşam, Allıance Sigorta, Ankara Sigorta

Özel Adana Maya Göz Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Adana Maya Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Adana Maya Göz Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Adana Maya Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Adana Maya Göz Merkezi telefon numarası:  0 (322) 227-7272

Özel Adana Maya Göz Merkezi Adresi

Özel Adana Maya Göz Merkezi adresi: Sümer, 69023. Sk. No: 2/A, 01140 Seyhan/Adana

Özel Adana Maya Göz Merkezi Web Sitesi

Özel Adana Maya Göz Merkezi resmi web sitesi: www.mayagoz.com.tr

Özel Adana Maya Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Adana Maya Göz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir