Özel Afyon Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Afyon Diyaliz Merkezi, Afyonkarahisar ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Afyon Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Osmangazi Mah. 128. Sok. No:15 Merkez adresinde bulunan Özel Afyon Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (272) 229-3981 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Afyon Diyaliz Merkezi Hakkında

Afyon Sağlık ve Turizm Hiz. Tic. Ltd. Şirketi’nin kuruluşu olan Özel Afyon Diyaliz Merkezi; 1998 Yılından bugüne Osmangazi Mahallesi 128. Sokak No:15 adresinde faaliyet göstermektedir.

Özel Afyon Diyaliz Merkezi Randevu

Diyaliz hususunda; işinde uzman Uzman Hekim ve Hemşire kadroları çalışmakta olup, en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Diyaliz Merkezimizde; 40+2 yedek Braun Diyalog marka Hemodiyaliz Cihazı ve Fresenius marka Su Sistemi kullanmaktadır.

Özel Afyon Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Afyon Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Afyon Diyaliz Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Afyon Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Afyon Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Afyon Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Afyon Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (272) 229-3981

Özel Afyon Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Afyon Diyaliz Merkezi Adresi:  Osmangazi Mah. 128. Sok. No:15 Merkez

Özel Afyon Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Afyon Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.afyondiyaliz.com

Özel Afyon Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Afyon Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir