Özel Afyon Park Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Afyon Park Tıp Merkezi, Afyonkarahisar ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Afyon Park Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Ordu Bulvarı girişi, Stadyum Karşısı adresinde bulunan Özel Afyon Park Tıp Merkezi kurumuna 0 (272) 214-4777 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Afyon Park Tıp Merkezi Hakkında

Özel Park Tıp Merkezi İç Hastalıkları ve Çocuk Hastalıkları branşları ile şehir merkezinde stadyum karşısında Özel Park Hastanesinin (Kırmızı Hastane) kuruculuğunda hizmet vermektedir.

İç Hastalıkları sık görülen hastalıkların en fazla nasıl tedavi edileceğinin yapıldığı tıp branşı olduğu gibi, teşhisi zor hastalıklarında çözümlendiği ve tedavilerin yapıldığı bir polikliniktir. Polikliniğimizde kapsamlı araştırmayı gerektiren hastalıkların yanında, çağın giderek gittikçe artan sistemik hastalıklarının teşhis ve tedavi hizmetleride vermektedir.

Merkezimizde çocuğunuzun beslenme, büyüme, gelişme takipleri, hastalıkların erken tanı ve nasıl tedavi edileceği, aşı takibi yapılmakta, çocuk polikliniği ve yeni doğan ünitesi ile çocukluk çağının her türlü hastalıklarına hizmet verilmektedir. Merkezimiz çocuk polikliniğinde bebeğin yahut çocuğun 16 yaşına kadar, tüm hastalıklarının teşhis ve nasıl tedavi edileceği ile ilgilenilir.

Özel Afyon Park Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Afyon Park Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Afyon Park Tıp Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Afyon Park Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Afyon Park Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (272) 214-4777

Özel Afyon Park Tıp Merkezi Adresi

Özel Afyon Park Tıp Merkezi adresi: Hasan Karaağaç Mah Turgut Özal Cad. No No:37, 03100 Merkez / Afyonkarahisar

Özel Afyon Park Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Afyon Park Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.parkhospital.com.tr

Özel Afyon Park Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Afyon Park Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir