Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, Antalya ilimizin Konyaaltı ilçesinde bulunan Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği ile ilgili detaylar. Altınkum Mh. Atatürk Bulvarı No:131/4 Kat:3 adresinde bulunan Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği kurumuna 0 (242) 229-9955 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Hakkında

AGDental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, 2013 senesinde Konyaaltı, Antalya’da kurulmuş, Antalya’da ağız ve diş sağlığı hususunda kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Kliniğimizde cerrahi işlemler, çocuk dişi tedavileri, sabit protez, hareketli protez, kanal nasıl tedavi edileceği, diş eti hastalıkları nasıl tedavi edileceği, ortodontik tedavi, implant, diş beyazlatma gibi tüm ağız ve diş sağlığı hizmetleri verilmektedir.

Bizim tutkumuz hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir. Bu tutkumuzu hayata geçirirken alanında uzman diş hekimleriyle birlikte çalışır, en ileri teknolojiyi kullanır ve ülkeler arası standartlarında hizmet veririz. Amacımız hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığı hizmetini sunabilmek ve her hastamızın kliniklerimizden sağlıklı ve gülerek çıkmasını sağlamaktır.

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Doktorları

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Doktorları için tıklayınız.

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Telefon Numarası

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Telefon Numarası0 (242) 229-9955

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Adresi

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Adresi:  Altınkum Mh. Atatürk Bulvarı No:131/4 Kat:3

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Web Sitesi

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Web Sitesi: agdentalklinik.com

Özel AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir