Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi ile ilgili detaylar. Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No: 12 Balgat adresinde bulunan Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi kurumuna 0 (312) 284-0360 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi Hakkında

2006 senesinden bu yana Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi olarak Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No:12 Balgat adresinde faaliyet göstermekteyiz. Hastalara uzman kadromuzla güvenilir, kaliteli, yakın gözlem altında hizmet vererek hasta tatminiyetini odak noktamız olarak hedeflemekteyiz.

AGEM(Ankara Gastroenteroloji Merkezi) olarak, modern tıp ve teknoloji de yaşanan değişiklikleri yakında zamandan takip ederek, teşhis ve tedaviye yönelik her türlü gastroenterolojik işlemi merkezimizde gerçekleştirmekteyiz.

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi Bölümleri

  • Gastroenteroloji
  • Gastroenteroloji Muayenesi
  • Gastroskopi
  • Sol Kolonoskopi
  • Kolonoskopi
  • Polipektomi

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi doktorları

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi doktorları için tıklayınız. 

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi Telefon Numarası

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi Telefon Numarası:  0 (312) 284-0360

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi Adresi

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi Adresi:  Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No: 12 Balgat

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi Web Sitesi

Hastanenin resmi web sitesi

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir