Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi, Ağrı ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Yavuz Mah. Dr.Yaşar Eryılmaz Cad. Milli Eğitim Yanı No:113 adresinde bulunan Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi kurumuna 0 (472) 216-4004 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi Hakkında

Ağrı Özel Medicenter Tıp Merkezi 11 Kasım 2013’ten ibu yana hasta kabulüne başlamıştır. Tıp merkezimizde dört ana branşta kadın doğum, genel cerrahi, çocuk hastalıkları ve dahiliye bölümleriyle ve bunun bunun yanında ağız ve diş sağlığı kliniğinde hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Laboratuvarımız ve görüntüleme ünitemizde de en güncel cihazlarla hastalarımıza hak etikleri hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Medicenter Tıp Merkezi olarak, tüm SGK kurumlarıyla, BAĞ-KUR emekli sandığı SGK ile anlaşmalarımız mevcut olup, acil ünitemiz 7 gün 24 saat hastalara sağlık hizmeti vermektedir. Ayrıca diş ünitemizde özelikle Ağrı’da ağız diş sağlık merkezinde yapılmayan diş implantı özellikli kanal tedavileri ve çene cerrahisi hizmetleri verilmektedir. Endoskopi ünitemizde de mide bağırsak endoskopisi hem üst mide bağırsak sistemi hem de alt mide bağırsak sistemi endoskopileri yapılmakta bunun bunun yanında gerçekleştirdiğimiz ufak müdahale ünitemizde de ayakta ufak cerrahi işlemlerinin hepsi yürütülmektedir.

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi, Ağrı şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (472) 216-4004

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi Adresi

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi adresi:  Yavuz Mah. Dr.Yaşar Eryılmaz Cad. Milli Eğitim Yanı No:113

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.agrimedicenter.com

Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ağrı Medicenter Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir