Özel Aka Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Aka Diyaliz Merkezi, Bursa ilimizin Yıldırım ilçesinde bulunan Özel Aka Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Yavuz Selim Mah. Alpay Sk. No:52 adresinde bulunan Özel Aka Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (224) 366-9997 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Aka Diyaliz Merkezi Hakkında

Camileri, kaplıcaları, asırlık çınarları ile ünlü, dağın ve denizin iç içe olduğu tarihi Bursa şehrinde bulunan Aka Diyaliz Merkezi 1 Nefrolog, 3 diyaliz hekimi, 16 hemodiyaliz hemşiresi ile 2008’den beri 39 hemodiyaliz makinesi ile hizmet vermektedir. Merkezimizde iki ayrı hemodiyaliz salonu ve HCV(+), HBS(+) alanlarımız mevcuttur. Her ay hasta beslenme takipleri yapılarak diyet tedavileri diyetisyen kontrolünde düzenlenmektedir. Hastanın evinden merkeze ve tedavi sonrası merkezden evine servis araçlarımız ile ulaşım hizmeti sağlanmaktadır. Merkezimizde bunun bunun yanında prediyaliz hasta eğitimi verilmektedir.

Özel Aka Diyaliz Merkezi Randevu

Tıbbi donanımı ve altyapısı ile Kalite Yönetim Sistemini ilke edinerek farklı olmayı amaçlayıp, bu hususta araştırmacı ve uzman kadrosu ile tüm konuklarımızın şikayet ve dileklerini önceliğimiz kabul ederek, çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmekteyiz.

Özel Aka Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Aka Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Aka Diyaliz Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Aka Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Aka Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Aka Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Aka Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (224) 366-9997

Özel Aka Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Aka Diyaliz Merkezi Adresi:  Yavuz Selim Mah. Alpay Sk. No:52

Özel Aka Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Aka Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.akadiyaliz.com

Özel Aka Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Aka Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir