Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi, İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi ile ilgili detaylar. Hasan Halife Mah. Akdeniz Cad. No:113 D:7-8 adresinde bulunan Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi kurumuna 0 (212) 521-0202 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Hakkında

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Haziran 2006’da İstanbul’un Fatih ilçesinde kurulmuştur. Gastrointestinal sistem (mide-barsak sistemi) endoskopisine ilişkin uygulamaları bilimsel, hijyenik ve huzurlu bir ortamda halkımızın hizmetine sunmak için kuruldu. Haziran 2007 tarihinde Uzman Dr. Yusuf Çolak’ın aramıza katılmasıyla ve SGK ile anlaşmamizin onaylanmasından sonra kurumumuz daha kapsamlı bir kitleye hizmet vermeye başlamıştır.

Akademi Gastroenteroloji ve Hepatoloji Merkezi Akdeniz ve Vatan caddelerinin kesiştiği noktadadır. Akademi Gastroenteroloji ve Hepatoloji Merkezi Vatan Caddesi Migrosun çarpraz karşısındadır, Şadiye Hatun Kliniğinin tam karşısındadır.

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Bölümleri

  • Gastroenteroloji

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Telefon Numarası

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi telefon numarası:  0 (212) 521-0202

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Adresi

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi adresi: Akşemsettin, Akdeniz Cd. No:113, 34080 Fatih/İstanbul

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Web Sitesi

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi resmi web sitesi: www.akademigastroenteroloji.com

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir