Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi, Diyarbakır ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi ile ilgili detaylar. Mimar Sinan Cad. İnka 4 Apt. No:9/C adresinde bulunan Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi kurumuna 0 (412) 228-1616 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Hakkında

 

2005 senesinde ortalama 6 aylık bir zamandan sonra, KBB uzman hekimleri tarafında hiçbir masraftan kaçınmadan altyapısı oluşturulan içinde hepafiltreli (sterilite açısında kriterdir) tam donanımlı ve sağlık bakanlığı tarafında ruhsatlı ameliyathanesi bulunan, biyokimya laboratuarı, sipiral tomografisi USG ve KBB hastalıkları için tüm tetkik ve tedavilerinin yapıldığı, hasta odalarının hepsinde merkezi oksijen sistemi, klima, buzdolabı, tv olan lux donanımlı bir mekanda sağlık hizmeti sunan Akademi KBB ve cerrahi dal merkezi bünyesinde aynca; Erişkin KBB polikliniği, Çocuk KBB polikliniği, odyoloji laboratuvarı (BERA- Otoakustik emisyon dahil), estetik burun cerrahisi polikliniği ve temiz hijyenik ortamıyla toplam 1200M2lik alanıyla bölgede yalnızca KBB alanında tek merkez konumundadır.

  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Doktor Listesi

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi doktor listesi için tıklayınız.

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi telefon numarası: 0 (412) 228-1616

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Adresi:

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi adresi ; Mimar Sinan Cad. İnka 4 Apt. No:9/C

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Web Sitesi:

www.akademikbb.com.tr

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir