Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Necatibey Cad. No:62/A Kızılay adresinde bulunan Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (312) 230-8673 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Rehabilitasyon programı, hastanın uzman doktor aracılığıyla tespit edilen tanısına uygun olarak insana özel olarak planlanmalı ve fonksiyonelliği artırma amaçlanmalıdır. Merkezimizde hususunda uzman fizyoterapistler aracılığıyla (spor fizyoterapisti, el terapisti) manuel tedavi teknikleri ve en modern fizik tedavi ajanları kullanılarak yurtiçi, yurtdışı yayınlar kurslar ve kongreler yakında zamandan takip edilerek daha aktif, daha bağımsız, daha ağrısız bir yaşam amaçlanmaktadır.

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Aktif Yaşam fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında güler yüzlü ve kaliteli hizmeti sunarak en kısa bir sürede yeterli fonksiyonel kapasiteye ulaşmanızı amaçlar.

Güvenli ve yüksek standartlı hizmet veren ekibimiz, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktoru, hususunda uzman fizyoterapistleri (spor fizyoterapisti, el fizyoterapisti), halkla ilişkiler danışmanı ve tıbbi sekreterden bir araya gelmektedir.

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (312) 230-8673

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Necatibey Cad. No:62/A Kızılay

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: www.aktifyasam.com.tr

Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir