Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi, Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Şehit Mustafa Mh. Muvaffak Uygur Cd. No:32/B adresinde bulunan Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi kurumuna 0 (324) 614-7555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi Hakkında

2006 senesinde hareketin sağlığa dönüştüğü yer sloganıyla Tarsus’un sağlığına katkıda bulunmak maksadıyla ilk adımları attığımız o günden bugüne haftanın 6 günü boyunca durmadan hastalarımıza hizmet vermek için canla başla çalışmaktayız. Kurumumuzdan SGK, bankalar, özel sağlık sigortası ve özel hastaların tamamı faydalanırken gönül rahatlığıyla tedavilerini nezih ve hijyenik biçimde yapmaktadırlar. Ayrıca rehabilitasyon hastalarımızı ulaşım hususundaki servis hizmetiyle sorunsuz bir biçimde evlerinden alıp evlerine bırakarak tedavilerine ulaşımı kolaylaştırıyoruz.

Hekim kadromuzda sağlık acısından en donanımlı ve konularında kendilerini en güzel biçimde yetiştiren hekimler, bunun bunun yanında yardımcı sağlık personeli güler yüzlü hasta diyaloglarının en güzel biçimde sürdüren ve en büyük amacı hastayla bütünleşen personel tercih edilmekte.

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi, Mersin ili Tarsus ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (324) 614-7555

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi Adresi

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi adresi: İsmetpaşa, Muvaffak Uygur Cd, 33440 Tarsus/Mersin

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi resmi web sitesi: aktifyasamtip.com

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir