Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi, İzmir ilimizin Gaziemir ilçesinde bulunan Özel Akut Kalp Damar Hastanesi ile ilgili detaylar. Dokuz Eylül Mah. 343/1 Sokak No:6 adresinde bulunan Özel Akut Kalp Damar Hastanesi kurumuna 0 (232) 220-3900 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Hakkında

2012 Mayıs ayında hizmete giren, bulunduğu bölgeye büyük katkı sağlayan hastanemiz, her geçen gün gittikçe artan yerli ve yabancı hasta sayımız, bize olan güveni ve tatminiyeti ile kurumumuzu daha da büyütüyor. Sağlık Bakanlığı, kalite yönetimine göre A Sınıfı (bölgenin en büyük kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi) dal hastanesi olarak hizmet vermektedir. 40 standart oda, 2 engelli odası, 8 yatak üçüncü basamak Yoğun Bakım Ünitesi, laminer floor sistemli 60’ar metrekare büyüklüğünde 3 ameliyathane salonu ve steril depo, anjio salonu, röntgen, tomografi salonu bulunmaktadır. Sizin sağlığınız ve tatminiyetimiz öncülüğümüz olup 7/24 son teknolojik cihazlar eşliğinde genç, dinamik kardiovasküler cerrahi ekip ve uzman kardiyologlarımızla sizin yanınızdayız.

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Akut Kalp Damar Hastanesi, İzmir ili Gaziemir ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Telefon Numarası

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi telefon numarası:  0 (232) 220-3900

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Adresi

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi adresi: Dokuz Eylül, 343/1. Sk. No:6, 35410 Gaziemir/İzmir

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Web Sitesi

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi resmi web sitesi: akutkalpdamar.com

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir